Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ο λογαριασμός Δημιουργός Extreme 4.0 (20 + Υποστηριζόμενα ιστοσελίδες)

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MASTERSLY
Administrator
Administrator
MASTERSLY


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2013

Ο λογαριασμός Δημιουργός Extreme 4.0 (20 + Υποστηριζόμενα ιστοσελίδες) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ο λογαριασμός Δημιουργός Extreme 4.0 (20 + Υποστηριζόμενα ιστοσελίδες)   Ο λογαριασμός Δημιουργός Extreme 4.0 (20 + Υποστηριζόμενα ιστοσελίδες) I_icon_minitimeΠεμ Ιουλ 04, 2013 9:02 am

Ο λογαριασμός Δημιουργός Extreme 4.0 (20 + Υποστηριζόμενα ιστοσελίδες) 6ud
https://2img.net/r/ihimizer/img835/6566/6ud.png

Ο λογαριασμός Δημιουργός Extreme 4.0 (20 + Υποστηριζόμενα ιστοσελίδες) Nkqp
https://2img.net/r/ihimizer/img832/8863/nkqp.png

Ο λογαριασμός Δημιουργός Extreme 4.0 (20 + Υποστηριζόμενα ιστοσελίδες) Cctq
https://2img.net/r/ihimizer/img809/5310/cctq.png

Χαρακτηριστικά-
Δημιουργεί αυτόματα λογαριασμούς σε 20 + ιστοσελίδες συμπεριλαμβανομένων των Yahoo, Hotmail, Gmail, και πολλά άλλα (εκτός Captcha)
Maker Bot (δημιουργήσετε τις δικές bots σας και να αυτοματοποιήσει ιστοσελίδες)
Έξυπνη Αυτόματη συμπλήρωση (υποβάλει ακόμη και σε περιοχές που δεν υποστηρίζεται)
Εγχειρίδιο Submitter (υποβάλει προσαρμοσμένο sites ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με το μενού αυτόματης συμπλήρωσης "δεξί κλικ")
Δημιουργεί το πλήρες προφίλ με ένα κλικ
5 Χτισμένο σε Υπηρεσίες Μίας Email (ένα κλικ)
Πραγματικά ονόματα και ονόματα χρήστη (Επεξεργάσιμη)
Μεσολάβησης υποστήριξη
Προηγμένο Σύστημα Προφίλ
Ρυθμίσεις για προχωρημένους
Προσαρμόσιμα Θέμα
Handy Menu Κάντε δεξί κλικ Autofill
Πάνω από 200.000 Χτισμένο σε ονόματα
FAQ-

Q: Τι κάνει αυτό το πρόγραμμα;
A: Αυτό το πρόγραμμα δημιουργεί λογαριασμούς για πολλούς δικτυακούς τόπους και αποθηκεύει τις λεπτομέρειες για σας
Ερ: Μήπως αυτό το πρόγραμμα λύσει captcha και επαλήθευση τηλέφωνο;
Α: Δεν το πρόγραμμα αυτό ήταν γραμμένο σε Visual Basic με τις βασικές δεξιότητες κωδικοποίησης δεν έχω την κατανόηση.
Ερ: Μήπως αυτό το πρόγραμμα πληρεξούσια στήριξης;
Α: Ναι, έχω δοκιμαστεί δημόσια πληρεξούσια με αυτό το πρόγραμμα και aslong καθώς είναι γρήγορα θα δουλεύουν μια χαρά
Ε: Πότε θα το πρόγραμμα αυτό είναι πολυνηματική και την επίλυση captchas
Α: Δεν ξέρω πιθανώς ποτέ, το πρόγραμμα αυτό κωδικοποιείται από εμένα και μόνο εμένα. Έχω βασικές γνώσεις της Visual Basic κωδικοποίησης που δεν πωλούν αυτή την εφαρμογή έτσι θα παραμείνει
πολύ βασικό ασχοληθεί με το θέμα :-)
Q: Πώς μπορώ να βοηθήσω αυτή την εφαρμογή βελτίωση
A: Παρακαλώ παρέχουν λεπτομερή ανατροφοδότηση των τυχόν προβλήματα ή αιτήματα χαρακτηριστικό που έχετε ή αν θα θέλατε δέχομαι δωρεές μάγισσα θα μου επιτρέψετε να περνούν περισσότερο χρόνο κωδικοποίηση.
Q: Μήπως μπορείτε να προσθέσετε ιστοσελίδες κατόπιν αιτήματος;
Α: Σίγουρα, αν μπορώ να ελέγξω την ιστοσελίδα και im σε θέση να αυτοματοποιήσει τη μορφή θα το προσθέσω, απλό.
Ερ.: Αυτό το πρόγραμμα δεν λειτουργεί;
Α: Δεν έχω κωδικοποιεί αυτό το πρόγραμμα για πολύ καιρό έχω δοκιμαστεί μόνο ο ίδιος στην βρετανική έκδοση των δικτυακών τόπων, εάν δεν λειτουργεί και σας από μια άλλη χώρα im συγγνώμη.
Ερ: Ο δημιουργός bot δεν λειτουργεί;
A: Ο δημιουργός bot δεν λειτουργεί σε όλες τις ιστοσελίδες είναι μόνο σε θέση να προσδιορίσει τα στοιχεία από την ταυτότητα ή το Όνομα και δεν θα λειτουργήσει στις ιστοσελίδες flash.
Q: Γιατί είναι αυτό το ελεύθερο, θα πουλήσει ποτέ;
A: Αυτό το πρόγραμμα είναι δωρεάν, επειδή δωρεάν πράγματα είναι φοβερό αμφιβάλλω αν θα πουλήσει ποτέ την αίτηση αυτή, όπως μου αρέσει να το μοιραστώ με όλους, αλλά δεν μπορώ ποτέ να πω.

_________________Anonymous-Forum_________________
Ο λογαριασμός Δημιουργός Extreme 4.0 (20 + Υποστηριζόμενα ιστοσελίδες) 5i2z
Ο λογαριασμός Δημιουργός Extreme 4.0 (20 + Υποστηριζόμενα ιστοσελίδες) Q3d
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ο λογαριασμός Δημιουργός Extreme 4.0 (20 + Υποστηριζόμενα ιστοσελίδες)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: HACKERS / CRACKERS :: Hacking Tools and Programs-
Μετάβαση σε: